To jsme my 

Kateřina Vděčná Pešková

Jsem žena, manželka, matka 3 synů, profesionální kouč. Částečně pracuji na akademické půdě. Jsem prakticky nevidomá. Překážky mě posilují. Výzvy mě učí. Žiji ve světě neomezených možností. Mým klientům bývá příjemná moje empatie, síla a pozitivita. Ráda jdu do hloubky, ale současně jsem systematická. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra, respekt a inspirace. V mém životě ctím hodnoty vděčnosti a pokory v rovnováze s proaktivním přístupem.

Víte přesně, co si pro sebe a pro svůj život přejete? Máte své sny? Dokážete rozeznat důležité hodnoty? Pokud si nejste jistí, pomohu Vám je objevit. Máte vztahy, kterých si vážíte a chcete je opečovávat? Společně to půjde s lehkostí. Máte už dost rad? Pojďme se na to podívat prakticky...

Budu Vám podporou. Budu Vám parťákem. Žádné rady. Žádné hodnocení. Místo toho Vám nabízím nehodnotící přístup - budete se učit z toho, co se Vám povedlo, ale také z toho, co se nepovedlo. Člověk se učí z reflexe zkušeností. Společně vytvoříme Vaše příležitosti. Pomocí zvídavých otázek se budeme na věci dívat z nových úhlů pohledu, odkrývat slepá místa. Pomohu Vám ocenit a vidět, za co můžete být vděční.

Budu Vám výzvou. Když zaměříme pozornost na Váš cíl, budu dohlížet na směr, na vytrvalost. Budu Vám poskytovat zrcadlo. Budeme vítat výzvy jako příležitosti se něco naučit, posílit. Kouč si může dovolit být provokativní. Zatřást s Vámi. Povedu Vás k uvědomění. Vy jste expert na svůj život. Já mám své metodické otázky. Oddělíme stará nefunkční přesvědčení od těch aktuálně užitečných. Nahradíme je a budeme experimentovat.

Jsem certifikovaný profesionální kouč. V Coachville používáme akreditované a praxí prověřené metodické postupy. Uvědomění převádíme do praxe pomocí opakovaných aktivit. Úkoly může člověk chtít mít hotové, mít je z krku. Kdežto opakované aktivity jsou něco víc. Jsou tu ze tří důvodů - abychom dosahovali výsledků, aby nás to bavilo, abychom se stávali v dané oblasti mistry.

Příklady metod: Prostředí vždycky vyhrává, vůle je vyčerpatelná. Likvidujeme tedy tolerance k složkám prostředí, jež nám odčerpávají energii. Budujeme prostředí, které podporuje Vás. Se strachy pracujeme metodou vnitřní svobody, což je práce s podvědomím. A je toho mnohem více. Budete žít své sny.

Moje motto: "To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mě. Překážky, výzvy i chyby mě učí a posilují."

Petra Všetečková

Životní přesvědčení

Jsem pevně přesvědčená o tom, že v každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. Každý jsme jedinečný, každý jsme originál - mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat druhým realizovat důležité životní změny, být podporou na cestě a pomáhat žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní. Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti.

Proč být koučován 

I vy můžete žít život podle vašich představ. Díky koučování můžete snáze a rychleji najít cestu ke svým vysněným cílům. Je to způsob, jak příjemnou a nenásilnou cestou dosahovat pozitivních změn. Koučovaný může být každý, kdo touží svůj život, nebo nějakou oblast v něm, posunout na další úroveň. Záleží to jen na vás. Můžete se stát lepším v čemkoliv, po čem toužíte. Na změnu totiž nemusíte být sami. Společně zvládneme i ty největší výzvy - vědomě a tak, abyste se z nich co nejvíce naučili. Odhalíme slepá místa ve vaší mysli, protože právě tam jsou odpovědi, které potřebujte a chcete znát. Zažijte mnoho AHA momentů. Bude vás to posouvat a bavit.

Kdo jsem

Jsem především člověk, který miluje život ve všech jeho podobách. Jsem také žena, manželka, maminka tří krásných dcer a profesionální kouč. Mám zkušenosti z oblasti marketingu, personalistiky a vzdělávání. Jsou mi blízká témata osobního rozvoje, psychologie, kontaktního rodičovství a respektujícího přístupu ve výchově. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimismus, zodpovědnost, rozvaha, nadhled a schopnost vidět souvislosti i ve věcech zdánlivě nesouvisejících. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli. Všechno, co dělám, dělám s láskou, nadšením a odhodláním dotáhnout věci do konce. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu, užívám si čas s dětmi a rodinou a prostě jsem. 

Moje motto: "Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání."

Vítejte ve světě, kde je všechno možné...