Pojďme se potkat

Kruh vděčnosti

Praktické informace

- platí pro všechny námi pořádané akce v rámci Kruhů vděčnosti - 


Kdy: Setkáváme se obvykle v 18h. Setkání trvají 1 hodinu.

Komu je akce určena: Akce pro okruh podobně naladěných lidí, jejichž záměrem je se vzájemně inspirovat a obohatit o různé přístupy, zkušenosti a podívat se na dané téma z jiných či netradičních úhlů pohledu. Díky online prostředí se můžete potkat s lidmi, se kterými se běžně nesetkáte.

Link pro připojení - https://us02web.zoom.us/j/2191712397

Jak na to:

  • pro připojení z PC je potřeba mít nainstalovaný Zoom (instalace je zdarma a zabere jen pár minut)
  • pro připojení z telefonu vytočte +420 538 890 161 a zadejte Meeting ID: 219-1712-397.

Realizované akce - Kruhy vděčnosti

...s kartami Poznej sám sebe

úterý 14.9.2021, 18:00 - 19:00h

Práce s kartami POZNEJ SÁM SEBE přináší vhled na aktuální stav našich Emocí. Díky Kompetencím zjistíme, jaké schopnosti a dovednosti potřebujeme posílit. A naplánujeme praktické kroky, které můžeme udělat pro to, abychom se v životě cítili ještě o něco lépe. Vytvoříte si svůj vlastní plán na nadcházející období.

Zdroje naší vnitřní moudrosti

pondělí 14.6.2021, 18:00 - 19:00h

Pozitivní inteligence jako zdroj vnitřní moudrosti. Náš vnitřní mudrc má své schopnosti: inovace, empatie, zvídavosti, navigace a aktivace. Může mít také schopnost vidět v každé výzvě příležitost a dar. Které z mudrcových schopností jsou Vám blízké? Jak je využíváte ve vašem životě?

Oheň v nás aneb jak na strachy a negativní myšlenky

pondělí 26.4.2021 od 18h

Blíží se doba, kdy staří Keltové slavili svátek Beltaine. Svátek, který je oslavou nového života a příležitostí k odhození všeho negativního, co se nahromadilo v temném zimním období. Negativní myšlenky jsou součástí života i v dnešní době. Nelze se jich zbavit. Co ale jde, je zkrátit dobu, kdy na nás tyto myšlenky působí. Společně se podíváme na to, jak můžeme posílit naši schopnost strachům čelit a jak je v běžném životě využít v náš prospěch.

Propojení navzdory uzavření

pondělí 29.3.2021 od 18h

Jak můžeme být ve spojení i v době, která nás od sebe odděluje. S kým chceme být propojení? Jaká forma spojení je pro nás užitečná a pomáhá nám růst? Dnešní doba nás vede k neustálému přehodnocování nejen vztahů, ale i jejich forem. Chvílemi se zdá, že nezůstává kámen na kameni. Přesto jsou stabilní a pevná spojení velmi potřebná...

Vše má svůj čas

pondělí 1.3.2021 od 18h

S čím je užitečné na jaře začít? Jaká semínka myšlenek, slov či činů chceme nyní zasít a jak o ně pečovat? Vše v roce i v přírodě má svůj čas. Pokud se nám daří přirozené rytmy roku a života respektovat, můžeme být v životě spokojenější, odpočatější i úspěšnější.

Nezůstávejme jen u záměrů...

pondělí 1.2.2021 od 18h

...aneb jak udržet novoroční předsevzetí v chodu. Společně se podíváme na to, díky čemu může být tento rok úspěšný. Jaké návyky potřebujeme změnit? Co nového chceme do svého života zavést? Jak změnit naše myšlenky tak, aby nás podporovaly.

Něco končí, něco začíná

pondělí 4.1.2021 od 18h

Přelom roku je již tradičně příležitostí k bilancování. Jak to máte vy? Jaký je váš způsob bilancování na konci roku? Co se nám podařilo? Kam chceme jít dál? Jaké jsou naše cíle, touhy a plány? Jak toto období využít k tomu, abychom nejen tvořili své vize, ale abychom je také skutečně naplňovali.

Umění dávat, umění přijímat

pondělí 7.12.2020 od 18h

Ve chvíli, kdy jsme sami spokojení, rozdáváme také mnohem víc radosti do okolí. Co když to, že vyslovím a dovolím si naplnit svá přání, spustí lavinu nápadů, jak potěšit druhé? Dávat a dostávat... věčné téma... koloběh života. Co kdyby všechno bylo v pořádku a mohli jste si přát naprosto cokoli? Co byste si dovolili?

Jak souvisí záměr s vděčností

pondělí 9.11.2020 od 18h

Jaký je náš záměr na následující období a co s tím má společného vděčnost?Srdečně vás zveme k dalšímu online setkání, kde si mimo jiné odpovíme i na tyto otázky. Co je pro mě v tomto čase skutečně důležité? Co potřebuji k tomu, abych se cítil/a dobře? Mohu i do nepříjemných povinností vnést více hravosti? Jak na to, aby mě to bavilo? A jak udržet vděčnost při životě?

Rozvojová ranní káva - opakovaná událost

pondělí 8:00 - 8:30h, od 7.9.2020

Akce pro každého, kdo cítí potřebu začít nový týden s úsměvem na rtech a dobrou náladou. Srdečně zveme ke společnému online setkání, kde se můžete potkat se zajímavými lidmi z různých koutů republiky. Záměrem je se vzájemně inspirovat a obohatit o různé přístupy, zkušenosti a podívat se na vybrané téma z jiných či netradičních úhlů pohledu. Díky online prostředí se můžete potkat s lidmi, se kterými běžně na kávu nezajdete. Tak přijďte sdílet nebo se jen nechte inspirovat a nabít pozitivní energií.

Z našich akcí odcházíte s vděčností a s úsměvem.